У Конотопі діти зворушливо виконали пісню про війну – БУРИНЬ СЬОГОДНІ

У Конотопі діти зворушливо виконали пісню про війну

24 березня відбувся звітний концерт Конотопської дитячої музичної школи №2. На початку заходу доповідь тримала директор школи Тетяна Паренаго про навчальні успіхи, шляхи розвитку начально-виховного процесу школи та від імені учнівсько-батьківсько-педагогічного складу закладу висловила подяку міській владі за вагоме покращення матеріально-технічної бази школи та намічені плани щодо оновлення музичного інструментарію та бібліотечного фонду школи, передає КОНОТОП СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Конотопської міської ради.

Під час виступу хорового колективу школи (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), схвильована публіка не стримувала сліз, коли слухали пісню «Я не хочу грати у війну». Діти дуже тонко відчувають ситуацію в країні і не залишились осторонь навіть у виборі репертуару концертної програми. Патріотичну музичну лінію продовжили тримати і дует баяністів у складі Олени Панченко та Владислава Козачинського, і ансамбль струнно-смичкових інструментів (керівник Марина Дудінова), і солісти класу сольного співу: Олександра Черненко, Микита Іщенко, Катерина Петрушенко та Альона Шевченко (викладач Вікторія Осташко), і тріо бандуристів (керівник Тетяна Паренаго), і тріо баяністів у складі: Владислава Костирко, Володимира Ставрова та Олени Панченко, і дитячий духовий оркестр (керівник Михайло Самусь).

Отримувати радість і задоволення від прослуховування класичних творів допомагали Катерина Саббатовська та родинний дует Єлизавета та Тетяна Паренаго. Родзинкою концерту був ансамбль гітаристів – учнів молодших класів (керівник Ганна Хоменко), які свої вміння та навички демонстрували навіть з заплющеними очима.

На початку ХХ століття суспільство дуже стрімко підкорила джазова музика, яка поступово стала вважатися музикою еліти і вважається такою по сей день. То ж, особливого шарму та музичних смаколиків додали концерту джазові композиції у виконанні Марії Дудінової (викладач Валентина Смирнова), вокального ансамблю «Тоніка» (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), Святослава Самуся (викладач Ігор Самусь, концертмейстер Надія Красношапка), фортепіанного дуету у складі Олександри Черненко та Марії  Дудінової (викладач Валентина Смирнова), інструментального ансамблю «Звукоряд» (керівник Геннадій Кікоть), ансамблю гітаристів (керівник Владислав Козачинський).

Виховання учнів на мистецькому досвіді та особистому прикладі, викладач – це взірець для наслідування, приклад відношення до роботи, до володіння інструментом, манерою поведінки на сцені, тощо. Новим репертуаром дивував інструментальний ансамбль викладачів «Бурлеск» (керівник та аранжувальник Тетяна Паренаго), який завжди радо зустрічають і учні, і гості концертів.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, головні спеціалісти відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін та Тетяна Шерудило і керівники закладів культури міста.

 

Джерело: КОНОТОП СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*